Біля поверхні землі на тіло діє сила всесвітнього тяжіння 400Н.Яка сила всесвітнього тяжіння діє на

це тіло на відстані 2R від центра землі

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Мария.

F1=G*m*M3/R3²=400 H

F2=G*m*M3/(4R3²)=F1/4=400/4=100 H  -  это ответ.