Сила струму що протікає через лампочку розжарення змінюється з часом за законом I=0,5 sin 314t.Який

період струму

Ответы на вопрос

Отвечает Каналбеков Нурдос.

Ответ:

Объяснение:

w=314 рад/с  T=2*pi/w=6,28/314=0,02 c