Визначте напругу на ділянці електричного кола, якщо опір ділянки становить 1,5 кОм, а сила струму в

ньому дорівнює 0,2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Влада.
U=I*R=0.2а*1500ом=300в