Вопрос задан 06.03.2021 в 13:03.
Предмет Физика.
Спрашивает Инухов Адам.
Якою є кінетична енергія автомобіля масою 3,2 т, який рухається зі швидкістю 36км/год ?
Ответы на вопрос
Отвечает Домашкевич Антон.
m = 3.2 т = 3200 кг;
v = 36 км / ч = 10 м / с;
Ек - ?
Ек = (m * v^2) / 2 = (3200 * 10^2) / 2 = 160000 Дж
Отвечает нейросеть ChatGpt. Будьте внимательны, ответы нейросети могут содержать ошибочные или выдуманные данные.
Кінетична енергія автомобіля може бути обчислена за формулою:
E = (1/2) * m * v^2,
де E - кінетична енергія, m - маса автомобіля, v - швидкість автомобіля.
Спочатку перетворимо швидкість автомобіля з кілометрів на годину в метри за секунду:
36 км/год = 36,000 м / 3,600 с = 10 м/с.
Тепер підставимо значення маси (3,2 т) та швидкості (10 м/с) у формулу:
E = (1/2) * 3,200 кг * (10 м/с)^2 = (1/2) * 3,200 кг * 100 м^2/с^2 = 160,000 Дж.
Отже, кінетична енергія автомобіля масою 3,2 т, який рухається зі швидкістю 36 км/год, становить 160,000 Дж (джоулів).
Топ вопросов за вчера в категории Физика
Последние заданные вопросы в категории Физика
Предметы
-
Математика
-
Литература
-
Алгебра
-
Русский язык
-
Геометрия
-
Английский язык
-
Химия
-
Физика
-
Биология
-
Другие предметы
-
История
-
Обществознание
-
Окружающий мир
-
География
-
Українська мова
-
Информатика
-
Українська література
-
Қазақ тiлi
-
Экономика
-
Музыка
-
Право
-
Беларуская мова
-
Французский язык
-
Немецкий язык
-
МХК
-
ОБЖ
-
Психология
-
Физкультура и спорт
-
Астрономия
-
Кыргыз тили
-
Оʻzbek tili
