Яка маса мідного провідника довжиною 1000м,якщо його опір становить 2Ом?


Ответы на вопрос

Отвечает Дубакина Полина.
Дано:L = 1000 мR = 2 Омp = 0,017 ОмЗнайти:       m - ?Рішення:  m = V·p ;  V = S·L ; S = p·L : R1) S = 0,017·1000 : 2 = 8,5 м²2) V = 8,5·1000 = 8500 м³3) m = 8500·0,017 = 144,5 кг
Відповідь: 144,5 кг