Людина рухаеться в напрямку до плоского дзеркала зі швидкістю 2м/с. З якою швидкістю вона

наближаеться до свого зображення.

Ответы на вопрос

Отвечает Кохай Елизавета.

v=2 м/с     vo=?

===

Относительная скорость

vo=v+v=2*v=2*2=4 м/с

=======================