Визначити ККД трансформатора, якщо він підвищує напругу зі 110 до 500 В. У первинній обмотці

проходить струм 2,4 А, у вторинній - 0,5 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.

Ответ:

95%

Объяснение:

η = Р2/Р1

η=U2*I2 / (U1*I1) =500*0.5 / 110*2.4 = 250/264=0.95 раз = 0,95*100%= 95 %