Який заряд проходить через обмотку електродвигуна за 5 секунд, якщо сила струму через двигун

дорівнює 10 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротченко Артем.
T = 5 c
I = 10 A
q - ?

I= \frac{q}{t}

q=It
q=10*5=50 Кл