Даю 25 балов!!! Яка виштовхувальна сила діє на тіло об'ємом 2 м\3, що повністю занурене у воду? У

гас?

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Александра.
Fa=ρgV
у воді   Fa=1000*10*2=20 000H
у гасі    Fa=800*10*2=16 000Н