Визначте масу вантажу,якщо на пружині, що має жорсткість 980 Н/м, здійснює 10 коливань за 4 с.


Ответы на вопрос

Отвечает Фортуна Ирина.

дано

k=980H:м

N=10

t=4с

m-?

Решение

T=t:N=4с:10=0,4с

T=2\pi \sqrt{\frac{m}{k} } \\\\T^{2} =\frac{4\pi^{2}m }{k} \\\\m=\frac{T^{2}k}{4\pi^{2}} \\\\m=\frac{0,4^{2}*980 }{4*3,14^{2} }=4

Ответ:4