На скильки километрив шляху вистачить 10 л бензину для двигуна циклу який розвивае при швидкости 54

км на год потужнисть 8.5 кВт ккд 21%

Ответы на вопрос

Отвечает Услистый Кирилл.
Дано:

V = 0,01 м^3  

ρ = 710 кг/м^3  

N = 8,5*10^3 Вт

q = 46*10^6 Дж/кг

η = 0,21

v = 54 км/год = 15 м/с

s - ?

Решение:  

η = A/Q  

Q = qm

m = ρV  

Q = qρV

A = Nt

t = s/v

A = (Ns)/v

η = (Ns)/(vqρV)

s = (ηvqρV)/N

s = (0,21*15*46*10^6*710*0,01)/(8,5*10^3)

s = 121 км