БУДЬ ЛАСКА !Допоможіть вирішити задачу. На скільки градусів нагріється 2 кг води ,якщо під час

згоряння палива виділилося 600 000 дж теплоти, а ККД=50%

Ответы на вопрос

Отвечает Яньков Юрий.

Відповідь:

Δt ≈ 36°

Пояснення:

η = \frac{Ak}{Az}*100%

Ak = \frac{Az*n}{100} = \frac{600000 * 50}{100} = 300 000 Дж

Ak = Q = cmΔt

c = 4200 Дж/кг*К

Δt = \frac{Ak}{cm} = \frac{30000}{4200*2} ≈ 36°

Отвечает Зенкаева Айару.

Ответ:36°С

Объяснение:

ñ(ета, ККД) = Qкор/Qзгоряння

Qкор = ñQзгоряння

Qкор = cm^t

^t = (ñ•Qзгоряння)/(c•m)

^t = (0,5•600000)/(4200•2) °C = 35.71°C