Струм, сила якого дорівнює 100 мА, спричиняє фібриляцію - зупинку серця людини. Скільки електронів

за 1 мкс проходить через серце в цьому випадку?

Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.
I = (q/t)n ——> n = It/e

n= (100*10^-3 x 10^-6)/1.6*10^-19 = 62.5 *10^10