СРОЧНО. Обчисліть ККД спиртііки якщо для нагрівання 1л води від +20 до +70°С було спалено 40 г


Ответы на вопрос

Отвечает Бурова Вероника.

Дано:


c = 4200 Дж / кг * С 

m1 = 1 л = 1 кг 

m2 = 40 г = 0,04 кг 

q = 30000000 Дж / кг 

t1 = 20 C 

t2 = 70 C 


Знайти:


η - ? 


Розв*язок:


η = А корисна / А використану * 100 % 


η = c * m1 * ( t2 - t1 ) / q * m2 = 4200 * 1 * ( 70 - 20 ) / 30000000 * 0,04 = 4200 * 1 * 50 / 750000000 = 210000 / 750000000 = 0,00028 * 100% = 0,028%