розвяжіть задачу поїзд на підйомі рухався зі швидкістю 60 км год а на спуску 100 км год знайдіть

середню швидкість поїзда якщо спуск у 3 рази довший ніж підйом

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Родион.

середня швидкість дорівнює l1+l2 ÷
t1+t2
l1=v*t
l2=v×t
v×t+v2l2
_______
t1+t2
t1 i t2 скоротяться і получиться
v1+v2 = 60+100=160 км/год