Амперметр з діапазоном 0...10 А внутрішнім опором 1 Ом необхідео використати для вимірювання струму

до 50А. Якої величини потрібен шунт?

Ответы на вопрос

Отвечает Башкатова Виолетта.

Ответ:

Rш=0,25 Ом

Объяснение:

Iamax=10 А

Ra=1 Ом

Imax=50 А

Rш=?

Rш=Iamax*Ra/(Imax-Iamax)=10*1/(50-10)=10/40=0,25 Ом