Яка середня квадратична швидкість руху молекул водню при температурі 27°С? Молярна маса водню 2

г/моль, газова стала дорівнює 8,31 Дж/(моль•К).

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Даня.
V=sqrt(3*R*T/M)=sqrt(3*8,31*300/2*10^-3)=1933 м/с