Знайдіть масу човна, що пливе по воді, якщо об'єм його частини, зануреної у вону, становить 0,7м^3​


Ответы на вопрос

Отвечает Шабалин Денис.

Вес тела равен выталкивающей силе.

m*g=po*g*V

m=po*V=1000*0.7=700 кг

=========================