1. "Велосипедист проїхав за 20 хвилин 6 кілометрів по дорозі. Визначити частоту обертання колеса

велосипеда, якщо його радіус дорівнює 40 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ket Penguin.

Ответ:

119 об/мин

Объяснение:

Находим длину колеса (окружности) в метрах 2пR=2*3,14*0,4=2,512 м

Находим сколько раз колесо обернулось 6000м/2,512м=2388,5 раз

Находим частоту 2388,5/20=119 оборотов в минуту