Пилинка масою 10-8 кг, що несе на собі заряд рівний заряду 100 електронів, пройшла в вакуумі

прискорюючу різницю потенціалів U=500 В. Яка кінетична енергія цієї пилинки? Яку швидкість набула пилинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Довгополый Виталик.

q=100*e=10^2*1,6*10^-19=1,6*10^-17 Кл  Ek=q*U=1,6*10^-17*500=8*10^-15 Дж   V=sqrt(2*Ek/m)=sqrt(2*8*10^-15/10^-8)=12,6*10^-3 м/с