рівняння змінного струму i=25sin314t.визначте індуктивність котушки при діючому значенні напруги

180 вольт!

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Дмитрий.
Из уравнения Im=25 A w=314 рад/с
Rl=U/Im=180/25=7,2 Ом
RL=w*L
L=RL/w=7,2/314=0,023 Гн