Три резистори 3 Ом, 4 Ом і 5 Ом ввімкнені послідовно. На резисторі з опором 4 Ом напруга 6 В.

Визначити струм і напругу на кожному резисторі та загальну напругу ділянки кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Михальчик Никита.
За законом Ома I = U/R тоді сила струму I = 6В/4Ом = 1.5А. Так як резистори увімкнені послідовно то сила струму на них усіх однакова. З цього маємо U1 = I*R1 = 1.5А*3Ом = 4.5В, U3 = I*R3 = 1.5А*5Ом = 7.5В