Помогите решить задачу по физике 7 класс Формула тонкої линзы Свічка висотою 5 см, стоїть на

відстані 12,5 см від сбиральної лінзи, оптична сила якої 10 дптр. На якій відстані від лінзи буде зображення? Яка висота цього зображення?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.
1/F = 1/d + 1/f 

d - оптическая сила ( 10 Дптр ) 
f - расстояние ( 12,5 см = 0,125 м ) 

F = 1/10 + 1/0,125 = 0,1 + 8 = 8,1 = 1/8,1 = 0,123 м = 12,3 см