яким буде період коливання маятника довжиною 100 см на місяці де прискорення вільного падіння

дорівнює 1,6 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.
Т=2π√(L/g)= 2*3.14*√1/1.6= 4.96с -ответ