Сонце внаслідок термоядерої реакції,що відбувається у її надрах,що секунди випромінює енергію

3,6•10 26 Дж.На скільки зменшиться маса Сонця за годину в результаті випромінювання енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухитов Даулет.
DE=E1*t=3,6*10^26*3600=1296*10^27 Дж
dm=dE/c^2=1296*10^27/9*10^16=144*10^11 кг