Потяг рухаєця під ухилом за 20с шлях 340м і розвив швидкісьть 19м/с з яким прискоренням рухався

потяг і якою була його швидкісьть на прикінці

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Максим.



Из формулы перемещения при равноускоренном движении S=(v = v0)*t / 2, выразим начальную скорость v0. v0=2*S / t - v . v0=2*340 / 20 - 19=15м/c.
По формуле ускорения а=(v - v0) / t, вычислим ускорение а .
а=( 19 - 15) / 20=0,2м/c^2.
v0=15м/c, a=0,2м/c^2.