Тіло масою 5кг рухається зі швидкістю 2м\с, на зустріч йому рухається тіло масою 4 кг, зі швидкістю

4 м\с. Якою буде швидкість тіл після зіткнення, і напрямок їх руху???

Ответы на вопрос

Отвечает Янис Сергей.

тіло масою m1=5кг рухається зі швидкістю V1=2м\с, на зустріч йому рухається тіло масою m2=4 кг, зі швидкістю V2=4 м\с. Якою буде швидкість тіл після зіткнення, і напрямок їх V- ?

по закону сохранения импульса P1+P2=P ( в векторном виде)

m2*V2-m1*V1=(m1+m2)*V

V=(m2*V2-m1*V1)/(m1+m2)=(4*4-5*2)/9=6/9=2/3=0,67 м/с

Ответ V=0,67 м/с