Від якої напруги потрібно зарядити конденсатор ємністю 4 мкФ, щоб надати йому заряду 0,44 мКл?


Ответы на вопрос

Отвечает Бохан Анна.
Q=44*10^-3 Кл
С=4*10^-3ф
U-?
q=CU
U=q/c
U=44*10^-3/4*10^-3=1.1v