На шнурі, перекинутому через нерухомий блок, підвішені на одному рівні вантажі масою 200 та 300

г.Чому дорівнює відствань між ними через 2 с після початку руху:

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Артем.

A=g(m2-m1)/(m1+m2)=10*(0,3-0,2)/(0,2+0,3)=1/0,5=2 м/с^2
S=2s
s=at^2/2=2*4/2=4 м
S=2*4=8 м