Физика!!!! Срочно! Даю 50 баллов! Желательно с формулами. Визначити частоту звукових коливань в

сталі, якщо відстань між двома найближчими точками звукової хвилі, в яких коливання відрізняються по фазі на \pi, дорівнюють 3 м. Швидкість звуку в сталі вважайте рівною 5000 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовин Максим.

L=3 м   u=5000 м/с   v=?

===

Длина волы λ через 2pi (колебания в одной фазе)

λ=2*L

v=u/λ=u/(2*L)=5000/(2*3)=833 Гц

=================================