яку кількість тепла потрібно щоб нагріти до 200 градусів 2 кг цинку якщо початкова температура 30

градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Даня.

Ответ:

Q=cm(t2-t1), Q=400Дж/кг•°с•2кг•(200-30)=136000Дж=

=136кДж