Скільки молів становлять 5 літрів води


Ответы на вопрос

Отвечает Александрович Геннадий.

5 літрів води  H20

молярная масса µ(H20) = 2+16=18 г/моль

V = 5л=5*10^-3 м3

плотность p=10^3 кг/м3 = 10^6 г/м3

масса m = Vp =5*10^-3 м3 *10^6 г/м3 =5*10^3 г

кол-во молей v =m/µ = 5*10^3 г / 18 г/моль =277,8 = 278  моль

 

ответ 277,8 = 278  моль