Дам 45 балов токо срочно .У повітрі пружина динамометра тіло розтягнуло з силою 121,1H а в бензині

з силою 2,1H Чому дорівнює об'єм тіла ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

1)

Выталкивающая сила:

Fₐ = 121,1 - 2,1 = 119 Н

2)

Но

Fₐ = ρж*g*V

Объем:

V = Fₐ / (pж*g) = 119 / (700*10) ≈ 0,017 м³