Автомобіль проїхав 50 км зо 0,5 год а потім іще 150 км за 2 год.Визначте середню швидкість

автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

L1=50 км, t1=0,5 год, L2= 150 км, t2= 2 год. vср-? vср=(L1+L2)/(t1+t2), vср=200/2,5=80 км/год.