Физика!!!! Срочно! Даю 50 баллов! Желательно с формулами. Визначити частоту звукових коливань в

сталі, якщо відстань між двома найближчими точками звукової хвилі, в яких коливання відрізняються по фазі на \pi, дорівнюють 3 м. Швидкість звуку в сталі вважайте рівною 5000 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Мария.

Дано:

Длина волны: \bf L = 3 м.

Скорость звука: \bf V = 5000 м/с.

Найти нужно частоту: \bf\nu - ?

Решение:

1. Длина волны: \tt\lambda = 2L.

2. Формула длины волны: \boxed{\;\tt\lambda = \dfrac{V}{\nu}\;}

3. Выразим частоту из (2): \tt\nu = \dfrac{V}{\lambda}.

4. Итоговая формула: \tt\nu = \dfrac{V}{2L}.

Численно получим:

\tt\nu = \dfrac{5000}{2\cdot3} \approx 833 (Гц).

Ответ: 833 Гц.