Аракашытығы 237 км екі каладан бір мезгілде бір-біріне қарама қарсы велосипедші мен мотоциклші

шықты.Олар 3 сағаттан кейін кездесті.Велосипедшінің жылдамдығы 19 км/сағ.Мотоциклшынын жылдамдығын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Убиенных Влад.
19×3=57(км)
237-57=180
180÷3=60