Марічка спекла 24 пиріжки із сиром і 28 пиріжків із маком.Яку частину всіх пиріжків становили

пиріжки із сиром і яку частину-пиріжки з маком?

Ответы на вопрос

Отвечает Ільяс Аділь.

1) 24+28 = 52 штуки

2) 24/52 = 12/26 = 6/13 - с сиром

3) 28/52 = 14/26 = 7/13 - с маком