Периметр чотирикутника 90 см.Один бік -54 см,другий у 3 рази менший від першого,а третій-на

14см.більший за другий.Знайди четвертий бік чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Переверзева Настя.

1)90-54=36(см)-1 бік
2)54/3=18(см)-2 бік
3)18+14=32(см)-3 бік
4)36+18+32=86(см)-1, 2 і 3 бік разом
5)90-86=4(см)-4 бік
Відповідь:4 сантиметра дорівнює 4 бік