Пeршe число дорівнює x,а другe-у 8 разів мeньшe.Знайди різницю цих чисeл. Склади вираз і знайди

його значeння,якщо x=152

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Катя.

Ответ: х - x/8 = 133 при x = 152

Пошаговое объяснение:

Якщо перше число це x, тоді друге буде x/8. Тоді складаємо вираз :

x - x/8

x - x/8 = 8x/8 - x/8 = 8x - x/8 = 7x/8

Тут ми зводимо різницю до спільного знаменика і віднімаємо, отримуючи дріб.

Підставляємо у вираз 7x/8 значення x = 152.

7*152/8 = 133