Дві кравчині мають пошити по 96 сорочок. Одна з них шиє за день 12 сорочок а друга 16. Яка кравчиня

виконує роботу раніше і на скільки? Маса 6 ящиків з печевом 48 кг. Яка маса 8 ящиків із цукерками якщо 1 ящик із цукерками на 3 кг важчий від 1 ящика з печевом?

Ответы на вопрос

Отвечает Напреев Станислав.
Дві кравчині мають пошити по 96 сорочок. Одна з них шиє за день 12 сорочок а друга 16. Яка кравчиня виконує роботу раніше і на скільки?   
 
Перша виконає роботу за 96/12=8 днів
Друга за 96/16=6 днів

Друга виконає на 8-6=2 дні швидше


Маса 6 ящиків з печевом 48 кг. Яка маса 8 ящиків із цукерками якщо 1 ящик із цукерками на 3 кг важчий від 1 ящика з печевом?

Маса одного ящика з печивом 48/6=8 кг. 
Маса одного ящика з цукерками 8+3=11 кг
Маса 8 ящиків з цукерками 11*8=88 кг