Льоданик коштує 16к . У Галі є 20 монет по 10к .Яку найбільшу кількість льодаників може купити Галя

щоб продавцеві не треба було давати здаач

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.
20*10=200(монет всего) Так как конфета стоит 16к, а у Гали монеты по 10 копеек, то без здачи она может скупиться на 10*16=160 копеек, значит максимум 160/16=10(конфет)