Дуже потрібно!! Олегові залишилось 36 сторінок книжки, це у 4 рази більше ніж він вже прочитав.

Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Нартов Данил.
36:4=9 (стр) уже прочитал
9+36=45 (стр)
Ответ: в книге 45 страниц