Задача першого дня токар виконував 2 норми другого дня 3 норми i третього 4 норми. По скильки норм

у середньому виконував токар за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Корепанова Полина.
1) 2+3+4 =9 (н.) - скільки норм всього
2) 9:3 = 3 (н.) - за один день

Відповідь: 3 норми в середньому виконував токар за день