Мальвіна купила 8 цукерок по а сольдо і b тістечок по 65 сольдо на скільки менше заплатила за

цукерки ніж за тістечка обчисли значення отриманого виразу при a=14 b=4

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.
тістечки  65*b - сольдо
цукерки 8*а - сольдо
на сколько меньше   65*b -  8*а

при a=14 b=4    65*4 - 8*14 = 260 - 112 = 148 сольдо