В одному під'їзді нового дев'ятиповерхового будинку 63 квартири. На кожному поверсі заселили по 3

квартири . Скільки вільних квартир у під'їзді, якщо на кожному поверсі однакова кількість квартир?Розв'яжи задачу 2 способами

Ответы на вопрос

Отвечает Тарба Виктория.
1) 63:9=7 - квартир на каждом этаже
2) 7-3=4 - вiльних квартир на одному поверсi
3) 4*9=36 - всього вiльних квартир



2.
1) 9*3= 27- заселенi квартири

2) 63-27=36- вiльнi квартири