Два цехи за день планували виробити 5630 м тканини. Перший виробив 2800 м,а другий-на 1/10

бiльше,нiж перший. На скiльки бiльше метрiв тканини виробили два цехи,нiж планували?

Ответы на вопрос

Отвечает Тытянчук Алина.

2800:10=280

2800+280=3080 метрів 2 цех

2800+3080=5880 м два цехи

5880-5630=250 на 250 метрів виготовили більше ніж планували