Познач правильни висловлювання? 1.Остача иноди доривне дильнику 2.довжина сторони прямокутника

доривнюе його площи, подилений на довжину другои сторони 3.Чим бильше зменшуване, тим бильша ризниця. Сори, не нашла укр. регистр. Спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
1 - невірно
 2- вірно
3- якщо від"ємник один і той же, то при більшому зменшуваному буде більша різниця.
наприклад:  8-5=3
                   9-5=4 але 9-7=2