Півпериметр прямокутника=400см,а одна з його сторін-100см,порівняйте довжину й ширину прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Кирилл.
Півпериметр прямокутника -це сума довжини і ширини прямокутника. Одна його сторона 100см, за умовою задачі, знаходимо другу сторону:
1) 400-100=300(см) - друга сторона прямокутника;
2) 300-100=200(см) 
Відповідь. Довжина прямокутна на 200см більша від його ширини.