Поділіть число 28 у відношенні 3:4 Для виготовлення восьми деталей потрібно 4 кг пластмаси.Скільки

кг пластмаси потрібно для виготовлення 6 таких деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Назар.
28/(3+4)=28/7=4
3*4=12
4*4=16