Синиця летить за горобцем. Швидкість синиці 9м/с а швидкість горобця 7м/с. Зараз відстань між ними

40м. За який час синиця дожене горобця?

Ответы на вопрос

Отвечает Милушова Настя.

1) 9-7=2(м/с) - швидкість з якою синиця наздоганяє горобця
2)40=2=20 (с) -
синиця дожене горобця